Siz neler yapabilirsiniz?

Şimdi hep birlikte kendimize soralım:
Denizi seviyor musunuz?
Peki ya balıkları, diğer deniz canlılarını?
Masmavi derinliklere yüzlerce çeşit rengarenk balıkla birlikte dalmayı?
İşte sizlere denizin nimetlerinden sadece bir kaçı…
Peki denizlerimizi korumak için biz birşeyler yapıyoruz muyuz?
AFAG 1987 yılından beri denizlerimiz ve deniz canlıları için çalıştı, halen de koruma çalışmaları, lobi faaliyetleri, bilimsel incelemeler ve daha niceleriyle Akdeniz’i ve Akdeniz fokunu korumak için mücadele veriyor. Bu mücadelenin ana başlığı ise çok açık: “Akdeniz fokunu korumak Akdeniz’i korumaktır!”. Bir düşünsenize; nesli tükenme tehlikesi ile karşı karşıya olan bu canlının yaşamı ve küçük kıyı balıkçılarımızın denizlerden kazandığı hayat aynı gemide kurtarılmayı bekliyor.AFAG ise bu koruma çalışmaları için ulusal ve uluslararası kurum – kuruluşlarla işbirliği içerisinde projeler üretiyor, gerçekleştiriyor ve sorunlara somut çözüm önerileri getirilmesine ön ayak oluyor.

Sizler SAD-AFAG’a bu mücadelesinde destek olarak denizlerimizin korunması için bir katkıda bulunabilirsiniz.

SAD-AFAG projelerine sponsor olun
 SAD-AFAG’ın Akdeniz foku ve Akdeniz deniz/kıyı ekosistemlerinin korunması ve sürdürülebilirliğinin sağlanması için yürütülen projelere tam sponsor veya kısmi sponsor  olabilirsiniz. Sponsorluğunuz Akdeniz Gezgini bülteninde proje kapsamınca her sayıda duyurulacaktır.
İletişim için;
Cem Orkun Kıraç             0533 488 5858

SAD-AFAG’a bağış yapın

SAD-AFAG’ın Akdeniz foku ve Akdeniz deniz/kıyı ekosistemlerinin korunması ve sürdürülebilirliğinin sağlanması için yürütülen projelere yapacağınız küçük bağışlar büyük katkılar sağlayacaktır. Bağışta bulunanlara,

– Her üç ayda bir yayınlanması öngörülen AFAG e-bülteni “Akdeniz Gezgini”,
– Bir teşekkür mektubu gönderilecektir.

Bağışlarınızı aşağıdaki hesap numarasına yatırdıktan sonra, dekontunuzu 0312 230 3523 numaraya fakslayabilir veya elektronik dekontunuzu [email protected]  adresine gönderebilirsiniz.

Deniz Bank Yıldız Şubesi
Hesap No: 2110  2336685-352
IBAN:TR86 0013 4000 0023 3668 5000 02